Aksiālais ūdens sūknis
Galva (H): 10-260m
Spiediens: 0.1MPa-0.26MPa (1 Bar-26Bar)
Kalibrs: mazāks vai vienāds ar 1200 mm
Jauda: 11-2240kw
Vidējā temperatūra: -20 grādi -150 grādi (-4 grādi F-302 grādi F) (virs 80 grādiem, lūdzu, norādiet)
Materiāls: čuguns / kaļamais čuguns / čuguns / nerūsējošais tērauds, utt.
Apraksts
Tehniskie parametri
Aksiālais ūdens sūknis

Aksiālais ūdens sūknis ir centrbēdzes sūkņa veids, kas paredzēts ūdens pārvietošanai virzienā, kas ir paralēls sūkņa vārpstai, nevis radiāli uz āru, kā vairumam centrbēdzes sūkņu. Šos sūkņus raksturo to aksiālās plūsmas lāpstiņriteņi, kas ievelk ūdeni aksiāli un pēc tam izspiež to tajā pašā virzienā, tādējādi nodrošinot vienmērīgu, lineāru plūsmas ceļu. Aksiālos ūdens sūkņus parasti izmanto lietojumos, kur ir jāpārvieto liels ūdens daudzums ar relatīvi zemu spiedienu un kur telpas ierobežojumi vai uzstādīšanas apsvērumi veicina kompaktu, vertikālu dizainu.
Aksiāli sadalītu spirālveida korpusa sūkni var izmantot kā drenāžas vai ūdens apgādes un drenāžas sūkņus rūpnīcās, pilsētās, spēkstacijās, ūdens taupīšanas iestādēs, naftas rūpniecībā, inženierzinātnēs utt., un to var izmantot arī tādās nozarēs kā lauksaimniecības zemju apūdeņošana.
Produkta parametrs
Aksiālais ūdens sūknis
| Pielāgots atbalsts | OEM, ODM, OBM |
| Barošanas avots | Dīzeļdzinējs vai elektromotors |
| Zīmola nosaukums | HNYB |
| Struktūra | Daudzpakāpju sūknis |
| Pieteikums | Rūpnieciskie katli, rūpnieciskie komunālie pakalpojumi, apūdeņošana un lauksaimniecība, kalnrūpniecība, neapstrādāta ūdens ņemšana |
| Izcelsmes vieta | Henana, Ķīna |
| Jauda | 11% 7E2240kW |
| Izejas izmērs | Mazāks vai vienāds ar 1200 mm |
| Plūsma | 50~18000m³/h |
| Galva | 10~260m |
| Materiāls | Čuguns/kaļamais čuguns/čuguns/nerūsējošais tērauds |
Produkta video

Produkta īpašības
Mūsu uzņēmums ir profesionāls ražotājs, kas specializējas D, DF, DY, MD un citu vienas sūkšanas daudzpakāpju segmentētu centrbēdzes sūkņu ražošanā. Tas ir lielākais daudzpakāpju sūkņu ražotājs Centrālajā un Dienvidķīnā. Tam ir vairāk nekā 30 gadu ražošanas vēsture, produktu sērijai ir pilnīgas specifikācijas un plašs lietojumu klāsts.
D tipa sūknis ir ļoti daudzpusīgs un spēj apstrādāt tīru ūdeni bez cietām daļiņām. Tas padara daudzpakāpju augstspiediena ūdens sūkni par perfektu izvēli daudzām nozarēm. Horizontālo daudzpakāpju centrbēdzes sūkni ir viegli darbināt un uzturēt, padarot augstspiediena daudzpakāpju sūkni par ideālu sūkni tiem, kas vēlas vienkāršu, bet uzticamu risinājumu savām šķidruma transportēšanas vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat horizontālu daudzpakāpju sūkni, lai transportētu ūdeni vai citus šķidrumus, kuriem ir līdzīgas fizikālās un ķīmiskās īpašības kā tīram ūdenim, D tipa sūknis ir ideāla izvēle.
01
Augsta efektivitāte un enerģijas taupīšana
Ievērojot specializēto ražošanu, mums ir unikālas metodes produktu modeļu izvēlei, veidņu izgatavošanai un hidraulisko komponentu liešanas procesam.
02
Uzlabotas procesu iekārtas
Lai nodrošinātu produktu montāžas veiktspēju, mūsu uzņēmums no ārzemēm importēja modernu detaļu tīrīšanas aprīkojumu, un katra daļa tika rūpīgi deanizēta pirms galīgās montāžas.
03
Unikāla struktūra
Uzstādiet O-veida blīvgredzenu uz līdzsvara gredzena un sūkņa savienojuma virsmas, lai novērstu augstspiediena ūdens iekļūšanu līdzsvara kamerā, samazinātu balansēšanas plāksnes nodilumu un pagarinātu izstrādājuma kalpošanas laiku.
04
Saprātīga materiālu izvēle
Līdzsvara plāksnes un līdzsvara gredzena materiāls var būt izgatavots no pārklājuma karbīda, leģēta tērauda vai QT600Mn, leģēta kaļamā čuguna atbilstoši dažādām lietotāju vajadzībām.
Uzņēmuma priekšrocības
30 gadu pētniecība un daudzpakāpju sūkņu ražotāja attīstība
Skaņas ražošanas process
Uzņēmumam ir spēcīga izturība, uzlabotas ražošanas iekārtas, perfekti noteikšanas līdzekļi un augstas kvalitātes talantu grupa. Mēs ražojam plašu produktu klāstu ar pilnām specifikācijām.
Plaši apkalpot lietotājus
To plaši izmanto ogļu, kalnrūpniecības, naftas, ķīmiskajā rūpniecībā. tekstilrūpniecībā, pilsētu būvniecībā, papīra ražošanā, metalurģijā, lauksaimniecības un apūdeņošanas un citās nozarēs.
Pilnīga kvalitātes vadības sistēma
Uzņēmums turpina virzīties uz priekšu. ievieš jauninājumus un attīstās, ilgtermiņa praksē ir izveidojis pilnu kvalitātes vadības sistēmas komplektu un ir aprīkots ar tehniski kompetentu uzstādīšanas nodošanas ekspluatācijā un pēcpārdošanas servisa komandu, lai atvieglotu jūsu rūpes.
Spēcīga ražošanas jauda
Šobrīd uzņēmums ražo 26 sērijas, 280 šķirnes un vairāk nekā 900 specifikācijas sūkņu produktus.
FAQ
J: KĀDS IR TAVS MOQ?
J: KĀDI IR JŪSU MAKSĀJUMA NOTEIKUMI?
J: KĀDI SERTIFIKĀTI JUMS IR?
J: KĀ IR GARANTIJA?
J: VAI VAR IZSTRĀDĀT OEM ZĪMOLU?
J: KĀDS IR PIEGĀDES LAIKS?
J: VAI JŪS ESAT RAŽOTNIECĪBAS VAI TIRDZNIECĪBAS UZŅĒMUMS?
J: KĀ NOMAINĀT DAĻAS?
J: KVALITĀTE UZTICAMA?
J: KĀ IEGĀDĀT MŪSU SŪKŅUS?
J: VAI MĒS VARAM APMEKLĒT RŪPNIECĪBU, LAI UZZINĀTU PAR RAŽOŠANAS PROCESU?
J: KURĀS VALSTĪS JUMS IR KLIENTI PASAULĒ?
Populāri tagi: aksiālais ūdens sūknis, Ķīnas aksiālo ūdens sūkņu ražotāji
Produkta parametri
| Plūsma (Q): | 50-18000m³/ H |
| Galva (H): | 10-260m |
| Spiediens: | 0.1MPa-2.6MPa(1 Bar-26Bar) |
| Kalibrs: | Mazāks vai vienāds ar 1200 mm |
| Jauda: | {}kw |
| Vidēja temperatūra: | -20 grāds -150 grāds (-4 grāds F-482 grāds F) (virs 80 grādiem, lūdzu, norādiet) |
| Materiāls: | čuguns / kaļamais čuguns / čuguns / nerūsējošais tērauds utt |
| Pielietojuma joma: | S-veida dubultās sūkšanas sadalītais sūknis ir mūsu rūpnīcas izstrādāts horizontāls viena pola dubultās sūkšanas horizontālais sadalītais centrbēdzes sūknis. Tas ir efektīvs un enerģiju taupošs produkts, kas piemērots industriālajiem un pilsētas ūdensapgādes un kanalizācijas sūkņiem. To var izmantot kā drenāžas vai ūdens apgādes sūkni rūpnīcām, pilsētām, spēkstacijām, ūdens taupīšanai, naftas, mašīnbūves un citām nozarēm. To var izmantot arī lauksaimniecības apūdeņošanai un citās nozarēs. |
Nosūtīt pieprasījumu











