Ķīmiskās sajaukšanas sūknis
Galva: 8-140m
Kalibrs: mazāks vai vienāds ar 300 mm
Jauda: izvēlēta, pamatojoties uz šķidruma viskozitāti un īpatnējo svaru
Vidēja temperatūra: -20 grādi ~ 260 grādi (temperatūra tiks norādīta)
Materiāls: Lietais tērauds/nerūsējošais tērauds utt
Apraksts
Tehniskie parametri
Ķīmiskās sajaukšanas sūknis

CZ sērijas standarta ķīmiskās sajaukšanas sūkņi ir horizontāli, vienpakāpes-vienpakāpes-iesūkšanas centrbēdzes sūkņi; to izmēri un veiktspēja atbilst DIN24256/ISO2858 standartiem.
CZ sērijas standarta ķīmiskās maisīšanas sūkņu veiktspējas diapazons ietver visu IH sērijas standarta sūkņu veiktspēju. Tā efektivitāte, kavitācijas veiktspēja un citi rādītāji pārsniedz IH sūkņu rādītājus, un to var nomainīt ar IH sūkņiem.
Produkta parametrs
| Pielāgots atbalsts | OEM, ODM, OBM |
| Barošanas avots | Elektriskā |
| Zīmola nosaukums | HNYB |
| Struktūra | Elektriskais ūdens sūknis |
| Pieteikums | Rūpnieciskie katli, rūpnieciskie komunālie pakalpojumi, apūdeņošana un lauksaimniecība, kalnrūpniecība, neapstrādāta ūdens ņemšana |
| Izcelsmes vieta | Henana, Ķīna |
| Jauda | Izvēlēts, pamatojoties uz šķidruma viskozitāti un īpatnējo svaru |
| Izejas izmērs | Mazāks vai vienāds ar 300 mm |
| Plūsma | 1.6-1200m³/ H |
| Galva | 8-140m |
| Materiāls | Čuguns/kaļamais čuguns/čuguns tērauds/nerūsējošais tērauds |
Produkti Video
Produkta īpašības
Ķīmiskās sajaukšanas sūkņi tiek plaši izmantoti ķīmijas, naftas, metalurģijas, vieglās rūpniecības, sintētisko šķiedru, vides aizsardzības, pārtikas un citās nozarēs. Tie ir piemēroti korozīvu šķidrumu ekstrakcijai no tvertnēm. Tiem ir liela nozīme produktu kvalitātes uzlabošanā, piesārņojuma samazināšanā un novēršanā, kā arī vides uzlabošanā. Tos izmanto ugunsgrēka dzēšanai, apūdeņošanai, ikdienas lietošanai un civilām vajadzībām, un tiem ir stabila veiktspēja, laba blīvējuma veiktspēja un vienkārša lietošana un apkope.
01
Augsta efektivitāte un enerģijas taupīšana
Ievērojot specializēto ražošanu, mums ir unikālas metodes produktu modeļu izvēlei, veidņu izgatavošanai un hidraulisko komponentu liešanas procesam.
02
Uzlabotas procesu iekārtas
Lai nodrošinātu produktu montāžas veiktspēju, mūsu uzņēmums no ārzemēm importēja modernu detaļu tīrīšanas aprīkojumu, un katra daļa tika rūpīgi deanizēta pirms galīgās montāžas.
03
Unikāla struktūra
Uzstādiet O -formas blīvgredzenu uz līdzsvara gredzena un sūkņa savienojuma virsmas, lai novērstu augsta spiediena ūdens iekļūšanu līdzsvara kamerā, samazinātu balansēšanas plāksnes nodilumu un pagarinātu izstrādājuma kalpošanas laiku.
04
Saprātīga materiālu izvēle
Līdzsvara plāksnes un līdzsvara gredzena materiāls var būt izgatavots no pārklājuma karbīda, leģēta tērauda vai QT600Mn, leģēta kaļamā čuguna atbilstoši dažādām lietotāju vajadzībām.
Uzņēmuma priekšrocības
30 gadu pētniecība un daudzpakāpju sūkņu ražotāja attīstība
Skaņas ražošanas process
Uzņēmumam ir spēcīgs spēks, uzlabotas ražošanas iekārtas, nevainojami noteikšanas līdzekļi un augstas kvalitātes talantu grupa{0}. Mēs ražojam plašu produktu klāstu ar pilnām specifikācijām.
Plaši apkalpot lietotājus
To plaši izmanto ogļu, kalnrūpniecības, naftas, ķīmiskajā rūpniecībā. tekstilrūpniecībā, pilsētu būvniecībā, papīra ražošanā, metalurģijā, lauksaimniecības un apūdeņošanas un citās nozarēs.
Pilnīga kvalitātes vadības sistēma
Uzņēmums turpina virzīties uz priekšu, ievieš jauninājumus un attīstās, ir izveidojis pilnu kvalitātes vadības sistēmas komplektu ilgtermiņa
Spēcīga ražošanas jauda
Šobrīd uzņēmums ražo 26 sērijas, 280 šķirnes un vairāk nekā 900 specifikācijas sūkņu produktus.
Sertifikāti

ISO produktu sertifikācija

ISO produktu sertifikācija

ISO produktu sertifikācija

CE produktu sertifikācija

EAC produktu sertifikācija

Pārbaudīts piegādātājs
FAQ
J: KĀDS IR TAVS MOQ?
J: KĀDA IR PRODUKTA CENA?
J: KĀDI IR JŪSU MAKSĀJUMA NOTEIKUMI?
J: KĀDI SERTIFIKĀTI JUMS IR?
J: KĀ IR GARANTIJA?
J: VAI VAR IZSTRĀDĀT OEM ZĪMOLU?
J: KĀDS IR PIEGĀDES LAIKS?
J: VAI JŪS ESAT RAŽOTNIECĪBAS VAI TIRDZNIECĪBAS UZŅĒMUMS?
J: KĀ NOMAINĀT DAĻAS?
J: KVALITĀTE UZTICAMA?
J: KĀ IEGĀDĀT MŪSU SŪKŅUS?
J: VAI MĒS VARAM APMEKLĒT RŪPNIECĪBU, LAI UZZINĀTU PAR RAŽOŠANAS PROCESU?
J: KURĀS VALSTĪS JUMS IR KLIENTI PASAULĒ?
Populāri tagi: ķīmiskās sajaukšanas sūknis, Ķīnas ķīmiskās sajaukšanas sūkņu ražotāji
Produkta parametri
| Plūsma: | 1.6-1200m³/ H |
| Galva: | 8-140m |
| Kalibrs: | Mazāks vai vienāds ar 300 mm |
| Jauda: | izvēlēts, pamatojoties uz šķidruma viskozitāti un īpatnējo svaru |
| Vidēja temperatūra: | -20 grādi ~ 260 grādi (temperatūra jāprecizē) |
| Materiāls: | Lietais tērauds/nerūsējošais tērauds |
| Pielietojuma joma: | Tas ir piemērots dažādu neitrālu un kodīgu šķidrumu (skābes, sārmi, sāļi un dažādu koncentrāciju šķidrie naftas ķīmijas produkti utt.) pārvadāšanai, un to plaši izmanto naftas pārstrādes rūpnīcās, naftas ķīmijas rūpniecībā, ķīmiskajā rūpniecībā, papīra un cukura rūpniecībā un vispārējās apstrādes rūpniecībā. |
Nākamo
Skābes apstrādes sūknisNosūtīt pieprasījumu












