Apraksts
Tehniskie parametri
Fluora plastmasas sakausējuma centrbēdzes sūknis
Fluora plastmasas sakausējuma centrbēdzes sūknis ir izgatavots no unikālas fluorpolimēru un metālu kombinācijas, kas nodrošina izcilu izturību pret ķīmisko koroziju, augstu temperatūru un noberšanos. Mūsu fluorplastikas sakausējuma centrbēdzes sūknis ar savu izturīgo konstrukciju spēj tikt galā pat ar visprasīgākajiem sūknēšanas pielietojumiem. , padarot to par iecienītu daudzu nozaru vidū, tostarp ķīmiskajā apstrādē, farmācijā, pārtikas ražošanā un daudzās citās.
Produkta parametrs
| Pielāgots atbalsts | OEM, ODM, OBM |
| Barošanas avots | Elektriskā |
| Zīmola nosaukums | HNYB |
| Struktūra | Vienpakāpes sūknis |
| Pieteikums | Rūpnieciskie katli, rūpnieciskie komunālie pakalpojumi, apūdeņošana un lauksaimniecība, kalnrūpniecība, neapstrādāta ūdens ņemšana |
| Izcelsmes vieta | Henana, Ķīna |
| Jauda | 0.55-200kw |
| Izejas izmērs | Mazāks vai vienāds ar 300 mm |
| Plūsma | 1.5-1150m³/ h |
| Galva | 1.5-80m |
| Materiāls | F46/HT utt. |


Produkta īpašības
Izcila ķīmiskā izturība:Fluoroplastmasas sakausējuma konstrukcija nodrošina izcilu ķīmisko izturību, padarot šos sūkņus ideāli piemērotus kodīgu un agresīvu šķidrumu apstrādei, kas sastopami rūpnieciskajos procesos.
Izturīgs fluoroplasta sakausējuma materiāls:Specializētais fluoroplastikas sakausējums apvieno metāla izturību ar fluoroplastmasas ķīmisko izturību, nodrošinot izturību un noturību sarežģītās vidēs.
Optimizēta šķidruma dinamika:Sūkņa centrbēdzes konstrukcija optimizē šķidruma dinamiku, veicinot efektīvu un uzticamu šķidruma pārnesi. Šī funkcija veicina vienmērīgu darbību un samazina aizsērējumu vai traucējumu risku.
01
Augsta efektivitāte un enerģijas taupīšana
Ievērojot specializēto ražošanu, mums ir unikālas metodes produktu modeļu izvēlei, veidņu izgatavošanai un hidraulisko komponentu liešanas procesam.
02
Uzlabotas procesu iekārtas
Lai nodrošinātu produktu montāžas veiktspēju, mūsu uzņēmums no ārzemēm importēja modernu detaļu tīrīšanas aprīkojumu, un katra daļa tika rūpīgi deanizēta pirms galīgās montāžas.
03
Unikāla struktūra
Uzstādiet O-veida blīvgredzenu uz līdzsvara gredzena un sūkņa savienojuma virsmas, lai novērstu augstspiediena ūdens iekļūšanu līdzsvara kamerā, samazinātu līdzsvara plāksnes nodilumu un pagarinātu izstrādājuma kalpošanas laiku.
04
Saprātīga materiālu izvēle
Līdzsvara plāksnes un līdzsvara gredzena materiāls var būt izgatavots no pārklājuma karbīda, leģēta tērauda vai QT600Mn, leģēta kaļamā čuguna atbilstoši dažādām lietotāju vajadzībām.
Uzņēmuma priekšrocības
30 gadu daudzpakāpju sūkņu ražotāja pētniecība un attīstība
Skaņas ražošanas process
Uzņēmumam ir spēcīga izturība, uzlabotas ražošanas iekārtas, perfekti noteikšanas līdzekļi un augstas kvalitātes talantu grupa. Mēs ražojam plašu produktu klāstu ar pilnām specifikācijām.
Plaši apkalpot lietotājus
To plaši izmanto ogļu, kalnrūpniecības, naftas, ķīmiskajā rūpniecībā. tekstilrūpniecībā, pilsētu būvniecībā, papīra ražošanā, metalurģijā, lauksaimniecības un apūdeņošanas un citās nozarēs.
Pilnīga kvalitātes vadības sistēma
Uzņēmums turpina virzīties uz priekšu. ievieš jauninājumus un attīstās, ilgtermiņa praksē ir izveidojis pilnu kvalitātes vadības sistēmas komplektu un ir aprīkots ar tehniski kompetentu uzstādīšanas nodošanas ekspluatācijā un pēcpārdošanas servisa komandu, lai atvieglotu jūsu rūpes.
Spēcīga ražošanas jauda
Šobrīd uzņēmums ražo 26 sērijas, 280 šķirnes un vairāk nekā 900 specifikācijas sūkņu produktus.
Sertifikāti
Izveidojiet visaptverošu risinājumu efektīvai cilvēku zādzību pārvaldībai

produktu sertifikācija

produktu sertifikācija

produktu sertifikācija

Pārbaudīts piegādātājs

Pārbaudīts piegādātājs

Pārbaudīts piegādātājs
FAQ
J: KĀDS IR TAVS MOQ?
J: Kāda ir produkta cena?
J: KĀDI IR JŪSU MAKSĀJUMA NOTEIKUMI?
J: KĀDI SERTIFIKĀTI JUMS IR?
J: KĀ IR GARANTIJA?
J: VAI VAR IZSTRĀDĀT OEM ZĪMOLU?
J: KĀDS IR PIEGĀDES LAIKS?
J: VAI JŪS ESAT RAŽOTNIECĪBAS VAI TIRDZNIECĪBAS UZŅĒMUMS?
J: KĀ NOMAINĀT DAĻAS?
J: KVALITĀTE UZTICAMA?
J: KĀ IEGĀDĀT MŪSU SŪKŅUS?
J: VAI MĒS VARAM APMEKLĒT RŪPNIECĪBU, LAI UZZINĀTU PAR RAŽOŠANAS PROCESU?
J: KURĀS VALSTĪS JUMS IR KLIENTI PASAULĒ?
Populāri tagi: fluora plastmasas sakausējuma centrbēdzes sūknis, Ķīnas fluora plastmasas sakausējuma centrbēdzes sūkņu ražotāji
Produkta parametri
| Plūsma: | 1.5~1150m³/h |
| Galva: | 1.5~80m |
| Kalibrs: | Mazāks vai vienāds ar 300 mm |
| Jauda: | 0.55–200kw |
| Vidēja temperatūra: | -85 grāds ~200 grādi (temperatūra ir jānorāda) |
| Materiāls: | F46/HT utt |
| Piemērošanas joma: | Skābju, sārmu, eļļu, retu un vērtīgu šķidrumu, toksisku šķidrumu un jebkuras koncentrācijas gaistošu ķīmisku vielu transportēšanai. |
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī














