Apraksts
Tehniskie parametri
Produktu apraksts

Šķidruma sūkņi ir izturīgi, augstas veiktspējas{0}}sūkņi, kas paredzēti abrazīvu un korozīvu vircu apstrādei dažādās nozarēs. Uzsvaru liekot uz izturību, šiem sūkņiem ir uzlabota tehnoloģija efektīvai cietvielu saturošu šķidrumu pārnešanai. Inovatīvas dizaina funkcijas nodrošina efektīvu darbību, padarot tos ideāli piemērotus ieguvei, minerālu apstrādei, elektroenerģijas ražošanai un citiem prasīgiem lietojumiem.
Produkta parametrs
| Pielāgots atbalsts | OEM, ODM, OBM |
| Barošanas avots | Elektriskā |
| Zīmola nosaukums | HNYB |
| Struktūra | Vienpakāpes{0}}sūknis |
| Pieteikums | Kalnrūpniecība, bagarēšana, raktuves, Dūmu nogulsnes |
| Izcelsmes vieta | Henana, Ķīna |
| Jauda | 1,1-1200kw |
| Izejas izmērs | Mazāks vai vienāds ar 300 mm |
| Plūsma | 4.5-5400m³/ H |
| Galva | 6-118m |
| Materiāls | Kaļamais čuguns/čuguns/čuguns/nodilumizturīgs{0}}metāls/gumija/nerūsējošais tērauds utt. |
Produkti Video
Strukturālās iezīmes

Produkta īpašības
Efektīva darbība:Šķidruma sūknim ir laba hidrauliskā konstrukcija, lai samazinātu ūdens plūsmas pretestību un uzlabotu šķidruma padeves efektivitāti. Tā efektīvā lāpstiņriteņa konstrukcija un plūsmas kanālu optimizācija ļauj vircas sūknim darbības laikā uzturēt augstu plūsmas un augsta spiediena stabilitāti.
Nodilumizturīgi -materiāli:Šķidruma sūknī tiek izmantoti augstas -kvalitātes nodilumizturīgi-materiāli, piemēram, augsta hroma sakausējums un gumija, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku un samazinātu nodilumu, transportējot materiālu, kurā ir cietas daļiņas.
Stabila veiktspēja:Šķidruma sūkņa plūsma un augstums ir stabili un nav pakļauti svārstībām, nodrošinot darbības stabilitāti.
Zems trokšņa līmenis:Šķidruma sūknis darbojas vienmērīgi, samazinot nevajadzīgus enerģijas zudumus, vēl vairāk uzlabojot darbības efektivitāti, kā arī samazinot troksni un vibrāciju.
Plašs pielietojuma klāsts:Šķidruma sūknis ir piemērots dažādu cieto daļiņu, piemēram, raktuvju atkritumu, kausēšanas izdedžu, enerģijas pelnu u.c. transportēšanai, un tam ir plašs pielietojuma klāsts.

Produkta sertifikācija

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE produktu sertifikācija

EAC produktu sertifikācija

Pārbaudīts piegādātājs
Mūsu adrese
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Ķīna
WhatsApp numurs
+86 158 3619 1545
E{0}}pasts
sales@hnybpumps.com

Populāri tagi: Šķidruma sūkņu ražotāji, Ķīna
Produkta parametri
| Plūsmas ātrums (Q): | 4.5~5400m³/h |
| Galva (H): | 6~118m |
| Spiediens: | 0,06 MPa ~ 1,18 MPa (0,6 bāri ~ 11,8 bāri) |
| Jauda: | 1,1-1200kw |
| Šķidruma temperatūra: | -20 grādi ~ 260 grādi (-4 grādi F ~ 500 grādi F) |
| Materiāls: | kaļamais čuguns / čuguns / čuguns / nodilumizturīgs -metāls / gumija / nerūsējošais tērauds utt |
| Pielietojums: | Plaši izmanto metalurģijā, kalnrūpniecībā, oglēs, elektroenerģijā, būvmateriālos un citās rūpniecības nozarēs, lai transportētu abrazīvu un kodīgu vircu, kas satur cietas daļiņas un pat spēcīgu abrazīvu, augstas koncentrācijas izdedžu vircu. Var darboties virknē vai paralēli pēc vajadzības. |
Nosūtīt pieprasījumu










