polipropilēna diafragmas sūknis
Galva (H): 30 ~ 50 m
Spiediens: 0 MPa ~ 0,5 MPa (OBar ~ 5 Bar)
Jauda: 1,5 ~ 110kw
Šķidruma temperatūra: 0 grādi ~ 150 grādi (32 grādi F ~ 302 grādi F)
Materiāls: čuguns / alumīnija sakausējums / plastmasa / gumija / PTFE / nerūsējošais tērauds utt.
Apraksts
Tehniskie parametri
polipropilēna diafragmas sūknis

Polipropilēna diafragmas sūknis ir pozitīvā darba tilpuma sūknis, kurā šķidruma sūknēšanai tiek izmantota gumijas, termoplastmasas vai teflona membrānas un piemērotu vārstu kombinācija abās membrānas pusēs (pretvārsts, droseļvārsti, atloka vārsti vai jebkura cita veida slēgvārsti{0}}).
Polipropilēna diafragmas sūknis ir īpašs sūknis, kas izmanto aerodinamisko spēku, lai sūknētu šķidrumus ar augstu viskozitāti, augstu temperatūru, bīstamām precēm un daudziem piemaisījumiem. Sūkšanas attālums ir līdz 5 metriem, pacēlājs ir līdz 50 metriem, un maksimālais pieļaujamais daļiņu diametrs ir līdz 10 mm.
Produkta parametrs
| Pielāgots atbalsts | OEM, ODM, OBM |
| Barošanas avots | Pneimatiskais |
| Zīmola nosaukums | HNYB |
| Struktūra | Diafragmas sūknis |
| Pieteikums | Rūpnieciskie katli, rūpnieciskie komunālie pakalpojumi, apūdeņošana un lauksaimniecība, kalnrūpniecība, neapstrādāta ūdens ņemšana |
| Izcelsmes vieta | Henana, Ķīna |
| Jauda | 1,5-110kw |
| Izejas izmērs | Mazāks vai vienāds ar 100 mm |
| Plūsma | 0.5-30m³/ h |
| Galva | 30-50m |
| Materiāls | Čuguns/kaļamais čuguns/čuguns/nerūsējošais tērauds |
Produkti Video
Produkta īpašības
1. Nav nepieciešams apūdeņot vai novirzīt ūdeni. Maksimālais augstums ir līdz 50 m plūsmas ātrums, 30 m³ / h.
2. Plaša plūsma un laba piespēle. Sūknējot dubļus un piemaisījumus, sūknis ir maz nolietojies.
3. Sūknim nav rotējošu daļu, nav vārpstas blīvējuma, un sūknētā vide, piemēram, diafragma, ir pilnībā atdalīta no sūkņa kustīgajām daļām un sagataves vides, un transportētā vide neiztecēs uz āru. Tāpēc, sūknējot toksiskas, gaistošas vai kodīgas vielas, tas neradīs vides piesārņojumu un neapdraudēs personas drošību.
4. Nav nepieciešams izmantot elektrību. Drošs un uzticams lietošanai uzliesmojošās un sprādzienbīstamās vietās.
5. Viegli lietojams, uzticams darbībā, vienkārši atveriet un aizveriet gāzes vārstu, lai sāktu un apturētu. Pat ja sūknis ilgstoši darbojas bez barotnes vai pēkšņi apstājas neparedzētu apstākļu dēļ, sūknis netiks bojāts. Kad sūknis ir pārslogots, tas automātiski izslēgsies un tam būs pašaizsardzības-īpašības. Kad slodze atgriežas normālā stāvoklī, tā var automātiski atsākt darboties.
6. Vienkārša struktūra un maz dilstošo daļu. Sūknim ir vienkārša struktūra, un to ir viegli uzstādīt un uzturēt. Sūkņa transportētā vide nesaskarsies ar kustīgām daļām, piemēram, vārstiem, klaņi utt. Atšķirībā no citiem sūkņu veidiem rotora dēļ tiek izmantots virzulis un zobrats. Tādu sastāvdaļu kā asmeņu un asmeņu nodilums pakāpeniski samazina veiktspēju.

Produkta sertifikācija

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE produktu sertifikācija

EAC produktu sertifikācija

Pārbaudīts piegādātājs
Mūsu adrese
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Ķīna
WhatsApp numurs
+86 158 3619 1545
E{0}}pasts
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. KĀDS IR JŪSU MOQ?
02. KĀDI IR JŪSU MAKSĀJUMA NOTEIKUMI?
03. KĀDI SERTIFIKĀTI JUMS IR?
04. VAI JŪS ESAT RAŽOTNIECĪBAS VAI TIRDZNIECĪBAS UZŅĒMUMS?
05. VAI VAR IZDARĪT OEM ZĪMOLU?
06. KAS IR PIEGĀDES LAIKS?
Populāri tagi: polipropilēna diafragmas sūknis, Ķīnas polipropilēna diafragmas sūkņu ražotāji
Produkta parametri
| Plūsmas ātrums (Q): | 0.5~30m³/h |
| Galva (H): | 30~ 50m |
| Spiediens: | 0MPa ~ 0,5 MPa (OBar ~ 5 Bar) |
| Jauda: | 1,5-110kw |
| Šķidruma temperatūra: | 0 grādi ~ 150 grādi (32 grādi F ~ 302 grādi F) |
| Materiāls: | čuguns / alumīnija sakausējums / plastmasa / gumija / PTFE / nerūsējošais tērauds utt. |
| Pielietojums: | To izmanto dažādu kodīgu un granulu šķidrumu, īpašu šķidrumu ar augstu viskozitāti, gaistošu, viegli uzliesmojošu un sprādzienbīstamu, ļoti toksisku u.c. transportēšanai. |
Nosūtīt pieprasījumu










