Apraksts
Tehniskie parametri
Elektriski darbināms diafragmas sūknis

Elektriskais-diafragmas sūknis ir izstrādāts, izmantojot progresīvu tehnoloģiju, un to darbina ar elektrību, bez nepieciešamības izmantot manuālas vai sarežģītas pneimatiskās sistēmas. Tā novatoriskais diafragmas dizains nodrošina stabilu un vienmērīgu šķidruma padevi, padarot to par ideālu izvēli dažādiem lietojumiem tādās nozarēs kā ķīmiskā rūpniecība, farmācija un notekūdeņu attīrīšana. Ar savu kompakto izmēru, vieglo uzstādīšanu un zemajām apkopes prasībām elektriskais diafragmas sūknis ir rentabls risinājums, lai apmierinātu šķidruma apstrādes vajadzības, palīdzot uzņēmumiem uzlabot produktivitāti un darbības efektivitāti.
Produkta parametrs
| Pielāgots atbalsts | OEM, ODM, OBM |
| Barošanas avots | Elektriskā |
| Zīmola nosaukums | HNYB |
| Struktūra | Diafragmas sūknis |
| Izcelsmes vieta | Henana, Ķīna |
| Jauda | 0,75-550kw |
| Izejas izmērs | Mazāks vai vienāds ar 600 mm |
| Plūsma | 9-5500m³/ H |
| Galva | 5-110m |
| Materiāls | Čuguns/kaļamais čuguns/čuguns tērauds/nerūsējošais tērauds |
Produkti Video
Produkta īpašības
Spēcīga izturība pret koroziju:Elektriskā -diafragmas sūkņa membrāna ir izgatavota no korozijizturīgiem{1}}materiāliem, un to nerūsē dažādas ķīmiskas vielas, piemēram, skābes, sārmi un sāļi. Tas var stabili transportēt dažādus korozīvus šķidrumus un samazināt dīkstāves un apkopes izmaksas.
Laba pašsūknēšanas{0}}veiktspēja:Elektriskais-diafragmas sūknis ir aprīkots ar pašsūknēšanas-ierīci, kas var automātiski absorbēt šķidrumu sūkšanas diapazonā un transportēt šķidrumu, nepiepildot sūkni.
Vienkārša darbība:Kad tiek palaists elektriskais-diafragmas sūknis, šķidrums var darboties automātiski bez manuālas regulēšanas, un darbība ir ļoti vienkārša. Tam ir tādas funkcijas kā sausā paš-uzsūkšana un automātiska izslēgšanās pēc spiediena samazināšanas, kas ir ļoti ērti.
Viegla apkope:Elektriskajam-diafragmas sūknim nav nodilstošu detaļu, piemēram, gultņu un blīvējumu, tas ir zemas uzturēšanas izmaksas, ērta un ātra apkope, un tam nav nepieciešami apgrūtinoši apkopes procesi.
01
Augsta efektivitāte un enerģijas taupīšana
Ievērojot specializēto ražošanu, mums ir unikālas metodes produktu modeļu izvēlei, veidņu izgatavošanai un hidraulisko komponentu liešanas procesam.
02
Uzlabotas procesu iekārtas
Lai nodrošinātu produktu montāžas veiktspēju, mūsu uzņēmums no ārzemēm importēja modernu detaļu tīrīšanas aprīkojumu, un katra daļa tika rūpīgi deanizēta pirms galīgās montāžas.
03
Unikāla struktūra
Uzstādiet O -formas blīvgredzenu uz līdzsvara gredzena un sūkņa savienojuma virsmas, lai novērstu augsta spiediena ūdens iekļūšanu līdzsvara kamerā, samazinātu balansēšanas plāksnes nodilumu un pagarinātu izstrādājuma kalpošanas laiku.
04
Saprātīga materiālu izvēle
Līdzsvara plāksnes un līdzsvara gredzena materiāls var būt izgatavots no pārklājuma karbīda, leģēta tērauda vai QT600Mn, leģēta kaļamā čuguna atbilstoši dažādām lietotāju vajadzībām.
Produkta sertifikācija

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE produktu sertifikācija

EAC produktu sertifikācija

Pārbaudīts piegādātājs
Mūsu adrese
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Ķīna
WhatsApp numurs
+86 158 3619 1545
E{0}}pasts
sales@hnybpumps.com

Populāri tagi: elektriski darbināms diafragmas sūknis, Ķīnas elektrisko diafragmas sūkņu ražotāji
Produkta parametri
| Plūsmas ātrums: | 0.5-30m³/ H |
| Galva: | 30-50m |
| Kalibrs: | Mazāks vai vienāds ar 100 mm |
| Jauda: | 1,5-110km |
| Vidēja temperatūra: | 0-150 grādi |
| Materiāls: | čuguns / alumīnija sakausējums / plastmasa / gumija / PTFE / nerūsējošais tērauds utt. |
| Pielietojuma joma: | Ķīmiskā apstrāde, notekūdeņu attīrīšana, pārtikas un dzērienu ražošana, ieguves rūpniecība un būvniecība Lauksaimniecība. |
Nosūtīt pieprasījumu











