Apraksts
Tehniskie parametri
Progresīvs dobuma skrūves sūknis
Progresīvais dobuma skrūvsūknis ir izsmalcināts šķidruma pārvades risinājums, kas izstrādāts, izmantojot precīzas inženierijas un progresīvus materiālus. Tās galvenās sastāvdaļas ietver spirālveida rotoru un elastīgu elastomēru statoru, kas darbojas tandēmā, lai izveidotu progresīvu dobumu, kas maigi un efektīvi pārvieto šķidrumus bez pulsācijas vai turbulences. Šis dizains nodrošina vienmērīgu, nepārtrauktu plūsmu, padarot to īpaši efektīvu, strādājot ar viskoziem šķidrumiem, abrazīvām suspensēm un bīdes jutīgiem materiāliem.
Produkta parametrs
| Pielāgots atbalsts | OEM, ODM, OBM |
| Barošanas avots | Elektriskā |
| Zīmola nosaukums | HNYB |
| Struktūra | Elektriskais ūdens sūknis |
| Pieteikums | Rūpnieciskie katli, rūpnieciskie komunālie pakalpojumi, apūdeņošana un lauksaimniecība, kalnrūpniecība, neapstrādāta ūdens ņemšana |
| Izcelsmes vieta | Henana, Ķīna |
| Jauda | 0.75-550kw |
| Izejas izmērs | Mazāks vai vienāds ar 600 mm |
| Plūsma | 9-5500m³/ H |
| Galva | 5-110m |
| Materiāls | Čuguns/kaļamais čuguns/čuguns tērauds/nerūsējošais tērauds |
Produkti Video
Produkta īpašības
Progresīvos dobuma sūkņus raksturo precīza vadība, augsta efektivitāte un izturība. To daudzpusīgais dizains ļauj precīzi kontrolēt plūsmas ātrumu un spiedienu, padarot tos piemērotus dažādiem rūpnieciskiem lietojumiem, tostarp naftas un gāzes, notekūdeņu attīrīšanai, pārtikas pārstrādei un farmaceitiskajiem produktiem. Progresīvie dobuma sūkņi, kas spēj apstrādāt sarežģītus materiālus, vienlaikus saglabājot maigu produktu apstrādi, nosaka jaunus uzticamības un veiktspējas standartus šķidruma pārvades sistēmās.
01
Augsta efektivitāte un enerģijas taupīšana
Ievērojot specializēto ražošanu, mums ir unikālas metodes produktu modeļu izvēlei, veidņu izgatavošanai un hidraulisko komponentu liešanas procesam.
02
Uzlabotas procesu iekārtas
Lai nodrošinātu produktu montāžas veiktspēju, mūsu uzņēmums no ārzemēm importēja modernu detaļu tīrīšanas aprīkojumu, un katra daļa tika rūpīgi deanizēta pirms galīgās montāžas.
03
Unikāla struktūra
Uzstādiet O-veida blīvgredzenu uz līdzsvara gredzena un sūkņa savienojuma virsmas, lai novērstu augstspiediena ūdens iekļūšanu līdzsvara kamerā, samazinātu līdzsvara plāksnes nodilumu un pagarinātu izstrādājuma kalpošanas laiku.
04
Saprātīga materiālu izvēle
Līdzsvara plāksnes un līdzsvara gredzena materiāls var būt izgatavots no pārklājuma karbīda, leģēta tērauda vai QT600Mn, leģēta kaļamā čuguna atbilstoši dažādām lietotāju vajadzībām.
Uzņēmuma priekšrocības
30 gadu daudzpakāpju sūkņu ražotāja pētniecība un attīstība
Skaņas ražošanas process
Uzņēmumam ir spēcīga izturība, uzlabotas ražošanas iekārtas, perfekti noteikšanas līdzekļi un augstas kvalitātes talantu grupa. Mēs ražojam plašu produktu klāstu ar pilnām specifikācijām.
Plaši apkalpot lietotājus
To plaši izmanto ogļu, kalnrūpniecības, naftas, ķīmiskajā rūpniecībā. tekstilrūpniecībā, pilsētu būvniecībā, papīra ražošanā, metalurģijā, lauksaimniecības un apūdeņošanas un citās nozarēs.
Pilnīga kvalitātes vadības sistēma
Uzņēmums turpina virzīties uz priekšu. ievieš jauninājumus un attīstās, ilgtermiņa praksē ir izveidojis pilnu kvalitātes vadības sistēmas komplektu un ir aprīkots ar tehniski kompetentu uzstādīšanas nodošanas ekspluatācijā un pēcpārdošanas servisa komandu, lai atvieglotu jūsu rūpes.
Spēcīga ražošanas jauda
Šobrīd uzņēmums ražo 26 sērijas, 280 šķirnes un vairāk nekā 900 specifikācijas sūkņu produktus.
Sertifikāti
Izveidojiet visaptverošu risinājumu efektīvai cilvēku zādzību pārvaldībai

produktu sertifikācija

produktu sertifikācija

produktu sertifikācija

Pārbaudīts piegādātājs

Pārbaudīts piegādātājs

Pārbaudīts piegādātājs
FAQ
J: KĀDS IR TAVS MOQ?
J: KĀDA IR PRODUKTA CENA?
J: KĀDI IR JŪSU MAKSĀJUMA NOTEIKUMI?
J: KĀDI SERTIFIKĀTI JUMS IR?
J: KĀ IR GARANTIJA?
J: VAI VAR IZSTRĀDĀT OEM ZĪMOLU?
J: KĀDS IR PIEGĀDES LAIKS?
J: VAI JŪS ESAT RAŽOTNIECĪBAS VAI TIRDZNIECĪBAS UZŅĒMUMS?
J: KĀ NOMAINĀT DAĻAS?
J: KVALITĀTE UZTICAMA?
J: KĀ IEGĀDĀT MŪSU SŪKŅUS?
J: VAI MĒS VARAM APMEKLĒT RŪPNIECĪBU, LAI UZZINĀTU PAR RAŽOŠANAS PROCESU?
J: KURĀS VALSTĪS JUMS IR KLIENTI PASAULĒ?
Populāri tagi: progresīvā dobuma skrūves sūknis, Ķīnas progresīvā dobuma skrūves sūkņu ražotāji
Produkta parametri
| Plūsmas ātrums: | 0.8~150m³/h |
| Galva: | 0,6–1,2 MPa |
| Kalibrs: | Mazāks vai vienāds ar 250 mm |
| Jauda: | 0.75–37kw |
| Vidēja temperatūra: | 0~150 grādi |
| Materiāls: | čuguns / kaļamais čuguns / čuguns / nerūsējošais tērauds utt. |
| Piemērošanas joma: | Pielietojums: naftas un gāzes pārsūtīšana, ķīmiskā apstrāde, notekūdeņu attīrīšana, pārtikas un dzērienu pārstrāde, farmācija, kalnrūpniecības darbi, jūras un ārzonas rūpniecība. |
Nosūtīt pieprasījumu












