Centrbēdzes vertikālais daudzpakāpju sūknis
Apraksts
Tehniskie parametri
Produktu apraksts

Centrbēdzes vertikālais daudzpakāpju sūknis ir ar motoru{0}} darbināms sūknis ar lāpstiņriteņiem, kas novietoti vertikāli. Vertikālais dizains samazina telpas vajadzības, savukārt daudzpakāpju konfigurācija nodrošina lielāku spiedienu un lielāku efektivitāti. Šiem sūkņiem ir izturīga konstrukcija un pret koroziju izturīgi-materiāli, kas nodrošina ilgstošu-darbspēju un spēj izturēt plašu šķidrumu un temperatūru diapazonu. To parasti izmanto augsta-spiediena un liela daudzuma- šķidruma pārvades lietojumprogrammās tādās nozarēs kā ķīmija, ūdens attīrīšana, kā arī nafta un gāze.
Produkta parametrs
| Pielāgots atbalsts | OEM, ODM, OBM |
| Barošanas avots | Elektriskā |
| Zīmola nosaukums | HNYB |
| Struktūra | Daudzpakāpju sūknis |
| Pieteikums | Rūpnieciskie katli, rūpnieciskie komunālie pakalpojumi, apūdeņošana un lauksaimniecība, kalnrūpniecība, neapstrādāta ūdens ņemšana |
| Izcelsmes vieta | Henana, Ķīna |
| Jauda | 1,1 ~ 132kw |
| Kalibrs: | Mazāks vai vienāds ar 150 mm |
| Plūsma | 1.4~160m³/h |
| Galva | 10~160m |
| Materiāls | Čuguns/kaļamais čuguns/čuguns/nerūsējošais tērauds |
Produkti Video
Strukturālās iezīmes

pieteikumu
Dzesēšanas ūdens sistēma
Ūdens apgāde: ūdens apgāde ūdens iekārtās, augstceltņu{0}}pastiprināšanas sistēma un maģistrālo cauruļvadu paaugstināšana.
Rūpnieciskā šķidruma transportēšana: katlu padeves ūdens, rūpnieciskās tīrīšanas ūdens attīrīšana un peldbaseins.
Gaisa kondicionēšanas sistēma
Lauksaimniecības apūdeņošana: smidzinātāju apūdeņošana, pilienveida apūdeņošana, pārtikas un dzērienu rūpniecība
Ugunsdrošības sistēma

Produkta sertifikācija

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE produktu sertifikācija

EAC produktu sertifikācija

Pārbaudīts piegādātājs
Mūsu adrese
Zhaogang Industrial Park, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Ķīna
WhatsApp numurs
+86 158 3619 1545
E-pasts
sales@hnybpumps.com

Populāri tagi: centrbēdzes vertikālais daudzpakāpju sūknis, Ķīnas centrbēdzes vertikālo daudzpakāpju sūkņu ražotāji
Produkta parametri
| Plūsmas ātrums (Q): | 1.4~160m³/h |
| Galva (H): | 10~160m |
| Spiediens: | 0,1 MPa ~ 1,6 MPa (1 bar ~ 16 bar) |
| Jauda: | 1,1 ~ 132kw |
| Šķidruma temperatūra: | -20 grādi ~ 150 grādi (-4 grādi F-302 grādi F) |
| Materiāls: | Čuguns / kaļamais čuguns / čuguns / nerūsējošais tērauds utt |
| Pielietojums: | Piemērots aukstā un karstā ūdens spiediena palielināšanai vai cirkulācijai augstceltnēs,{0}}dziļās raktuvēs, ugunsdzēsības objektos vai līdzīgos šķidrumos. |
Pāri
nēNākamo
Vertikālā posma sūknisNosūtīt pieprasījumu










