Augstspiediena vertikālie daudzpakāpju sūkņi
Galva (H): 10 ~ 160 m
Spiediens: 0,1 MPa ~ 1,6 MPa (1 bar ~ 16 bar)
Jauda: 1,1 ~ 132kw
Kalibrs: mazāks vai vienāds ar 150 mm
Šķidruma temperatūra: -20 grādi ~150 grādi (-4 grādi F-302 grādi F)
Materiāls: čuguns / kaļamais čuguns / čuguns / nerūsējošais tērauds utt
Apraksts
Tehniskie parametri
Augstspiediena vertikālie daudzpakāpju sūkņi
Augstspiediena vertikālie daudzpakāpju sūkņi izmanto lielisku, efektīvu un enerģiju taupošu hidraulisko modeli, kas var apmierināt dažādu lietotāju vajadzības. Tas var transportēt materiālus bez cietām daļiņām un ar ūdens fizikālajām un ķīmiskajām īpašībām. To galvenokārt izmanto mājsaimniecības ūdens apgādei augstceltnēs, pastāvīga spiediena ūdens padevei ugunsgrēka dzēšanai, automātiskai sprinkleru ūdens padevei, automātiskai ūdens aizkaru ūdens apgādei utt.
Produkta parametrs
| Pielāgots atbalsts | OEM, ODM, OBM |
| Barošanas avots | Elektriskā |
| Zīmola nosaukums | HNYB |
| Struktūra | Daudzpakāpju sūknis |
| Pieteikums | Daudzstāvu ēkas, dziļas raktuves, ugunsdzēsības tehnika, ūdens apgāde. |
| Izcelsmes vieta | Henana, Ķīna |
| Jauda | 1,1 ~ 132kw |
| Kalibrs: | Mazāks vai vienāds ar 150 mm |
| Plūsma | 1.4~160m³/h |
| Galva | 10~160m |
| Materiāls | Čuguns/kaļamais čuguns/čuguns tērauds/nerūsējošais tērauds |
Produkta īpašības
Augstspiediena vertikālajam daudzpakāpju sūknim ir vertikāla segmentēta struktūra, un tam piemīt stabilas darbības īpašības, zems trokšņa līmenis, ilgs kalpošanas laiks, mazs nospiedums, vienkārša uzstādīšana un apkope utt. To izmanto liela attāluma ūdens apgādei un kanalizācijai rūpnīcās. un raktuvēs, un tiek izmantots kopā ar dažādām iekārtām, kā arī dažādu ražošanas procesu ūdeni.
01
Augsta efektivitāte un enerģijas taupīšana
Ievērojot specializēto ražošanu, mums ir unikālas metodes produktu modeļu izvēlei, veidņu izgatavošanai un hidraulisko komponentu liešanas procesam.
02
Uzlabotas procesu iekārtas
Lai nodrošinātu produktu montāžas veiktspēju, mūsu uzņēmums no ārzemēm importēja modernu detaļu tīrīšanas aprīkojumu, un katra daļa tika rūpīgi deanizēta pirms galīgās montāžas.
03
Unikāla struktūra
Uzstādiet O-veida blīvgredzenu uz līdzsvara gredzena un sūkņa savienojuma virsmas, lai novērstu augstspiediena ūdens iekļūšanu līdzsvara kamerā, samazinātu līdzsvara plāksnes nodilumu un pagarinātu izstrādājuma kalpošanas laiku.
04
Saprātīga materiālu izvēle
Līdzsvara plāksnes un līdzsvara gredzena materiāls var būt izgatavots no pārklājuma karbīda, leģēta tērauda vai QT600Mn, leģēta kaļamā čuguna atbilstoši dažādām lietotāju vajadzībām.
Uzņēmuma priekšrocības
30 gadu daudzpakāpju sūkņu ražotāja pētniecība un attīstība
Skaņas ražošanas process
Uzņēmumam ir spēcīga izturība, uzlabotas ražošanas iekārtas, perfekti noteikšanas līdzekļi un augstas kvalitātes talantu grupa. Mēs ražojam plašu produktu klāstu ar pilnām specifikācijām.
Plaši apkalpot lietotājus
To plaši izmanto ogļu, kalnrūpniecības, naftas, ķīmiskajā rūpniecībā. tekstilrūpniecībā, pilsētu būvniecībā, papīra ražošanā, metalurģijā, lauksaimniecības un apūdeņošanas un citās nozarēs.
Pilnīga kvalitātes vadības sistēma
Uzņēmums turpina virzīties uz priekšu. ievieš jauninājumus un attīstās, ilgtermiņa praksē ir izveidojis pilnu kvalitātes vadības sistēmas komplektu un ir aprīkots ar tehniski kompetentu uzstādīšanas nodošanas ekspluatācijā un pēcpārdošanas servisa komandu, lai atvieglotu jūsu rūpes.
Spēcīga ražošanas jauda
Šobrīd uzņēmums ražo 26 sērijas, 280 šķirnes un vairāk nekā 900 specifikācijas sūkņu produktus.
Sertifikāti
Izveidojiet visaptverošu risinājumu efektīvai cilvēku zādzību pārvaldībai

produktu sertifikācija

produktu sertifikācija

produktu sertifikācija

Pārbaudīts piegādātājs

Pārbaudīts piegādātājs

Pārbaudīts piegādātājs
FAQ
J: KĀDS IR TAVS MOQ?
J: Kāda ir produkta cena?
J: KĀDI IR JŪSU MAKSĀJUMA NOTEIKUMI?
J: KĀDI SERTIFIKĀTI JUMS IR?
J: KĀ IR GARANTIJA?
J: VAI VAR IZSTRĀDĀT OEM ZĪMOLU?
J: KĀDS IR PIEGĀDES LAIKS?
J: VAI JŪS ESAT RAŽOTNIECĪBAS VAI TIRDZNIECĪBAS UZŅĒMUMS?
J: KĀ NOMAINĀT DAĻAS?
J: KVALITĀTE UZTICAMA?
J: KĀ IEGĀDĀT MŪSU SŪKŅUS?
J: VAI MĒS VARAM APMEKLĒT RŪPNIECĪBU, LAI UZZINĀTU PAR RAŽOŠANAS PROCESU?
J: KURĀS VALSTĪS JUMS IR KLIENTI PASAULĒ?
Populāri tagi: augstspiediena vertikālie daudzpakāpju sūkņi, Ķīnas augstspiediena vertikālo daudzpakāpju sūkņu ražotāji
Produkta parametri
| Plūsmas ātrums (Q): | 1.4~160m³/h |
| Galva (H): | 10~160m |
| Spiediens: | 0.1 MPa ~ 1,6 MPa (1 bar ~ 16 bar) |
| Jauda: | 1,1 ~ 132kw |
| Kalibrs: | Mazāks vai vienāds ar 150 mm |
| Šķidruma temperatūra: | -20 grāds ~150 grādi (-4 grāds F-302 grāds F) |
| Materiāls: | Čuguns / kaļamais čuguns / čuguns / nerūsējošais tērauds utt |
| Pielietojums: | Piemērots aukstā un karstā ūdens spiediena palielināšanai vai cirkulācijai augstceltnēs, dziļās raktuvēs, ugunsdzēsības objektos vai tiem līdzīgiem šķidrumiem. |
Nosūtīt pieprasījumu













