Karstās eļļas cirkulācijas centrbēdzes sūknis
Galva (H): 16 ~ 1400 m
Spiediens: 0,16 MPa ~ 14 MPa (1,6 Bar ~ 140 Bar)
Jauda: Atbilstoši šķidruma viskozitātei un īpatnējam svaram.
Šķidruma temperatūra: -80 grādi ~ 450 grādi (-112 grādi F ~ 842 grādi F)
Materiāls: lietais tērauds / nerūsējošais tērauds / karstumizturīgs tērauds utt
Apraksts
Tehniskie parametri
Karstās eļļas cirkulācijas centrbēdzes sūknis
Karstās eļļas cirkulācijas centrbēdzes sūknis ir efektīva šķidruma padeves iekārta, kas izgatavota no izturīga sūkņa korpusa un sarežģītas blīvēšanas sistēmas, lai nodrošinātu tā augstu efektivitāti un uzticamību transportēšanas procesā. To īpaši izmanto dažādu naftas produktu, piemēram, dzinēja eļļas, dīzeļdegvielas, hidrauliskās eļļas uc transportēšanai. Tas izmanto elektromotoru kā enerģijas avotu, lai efektīvi transportētu eļļu no vienas vietas uz otru caur sūkņa korpusa rotējošām daļām. Šī sūkņa dizains ņem vērā gan efektivitāti, gan praktiskumu, un tas var apmierināt dažādas eļļas piegādes vajadzības dažādos rūpnieciskos un komerciālos gadījumos.
Produkta parametrs
| Pielāgots atbalsts | OEM, ODM, OBM |
| Barošanas avots | Elektriskā |
| Zīmola nosaukums | HNYB |
| Struktūra | Vienpakāpes{0}}sūknis |
| Pieteikums | Rūpnieciskie katli, rūpnieciskie komunālie pakalpojumi, apūdeņošana un lauksaimniecība, kalnrūpniecība, neapstrādāta ūdens ņemšana |
| Izcelsmes vieta | Henana, Ķīna |
| Jauda | Izvēlieties atbilstoši šķidruma viskozitātei un īpatnējam svaram |
| Izejas izmērs | Mazāks vai vienāds ar 600 mm |
| Plūsma | 5.5-1800m³/ h |
| Galva | 16-1400m |
| Materiāls | Čuguns/kaļamais čuguns/čuguns/nerūsējošais tērauds |
Produkti Video
Produkta īpašības
Viegla apkope:Karstās eļļas cirkulācijas centrbēdzes sūknim ir vienkārša struktūra, viegli demontējams un zemas uzturēšanas izmaksas.
Augsta efektivitāte un enerģijas taupīšana:Karstās eļļas cirkulācijas centrbēdzes sūknis izmanto progresīvu izolācijas tehnoloģiju, kas var samazināt enerģijas zudumus un uzlabot enerģijas izmantošanas efektivitāti.
Augsta uzticamība:Karstās eļļas cirkulācijas centrbēdzes sūknis ir izstrādāts, pilnībā ņemot vērā dažādus darba apstākļus, izmantojot augstas -kvalitatīvus materiālus un progresīvas tehnoloģijas, un tam ir augsta uzticamība.
Plašs lietojumu klāsts:Karstās eļļas cirkulācijas centrbēdzes sūkni var izmantot dažādās rūpniecības nozarēs, piemēram, elektroenerģijas, naftas, ķīmiskās rūpniecības un farmācijas rūpniecībā.
01
Augsta efektivitāte un enerģijas taupīšana
Ievērojot specializēto ražošanu, mums ir unikālas metodes produktu modeļu izvēlei, veidņu izgatavošanai un hidraulisko komponentu liešanas procesam.
02
Uzlabotas procesu iekārtas
Lai nodrošinātu produktu montāžas veiktspēju, mūsu uzņēmums no ārzemēm importēja modernu detaļu tīrīšanas aprīkojumu, un katra daļa tika rūpīgi deanizēta pirms galīgās montāžas.
03
Unikāla struktūra
Uzstādiet O -formas blīvgredzenu uz līdzsvara gredzena un sūkņa savienojuma virsmas, lai novērstu augsta spiediena ūdens iekļūšanu līdzsvara kamerā, samazinātu balansēšanas plāksnes nodilumu un pagarinātu izstrādājuma kalpošanas laiku.
04
Saprātīga materiālu izvēle
Līdzsvara plāksnes un līdzsvara gredzena materiāls var būt izgatavots no pārklājuma karbīda, leģēta tērauda vai QT600Mn, leģēta kaļamā čuguna atbilstoši dažādām lietotāju vajadzībām.
Uzņēmuma priekšrocības
30 gadu pētniecība un daudzpakāpju sūkņu ražotāja attīstība
Skaņas ražošanas process
Uzņēmumam ir spēcīgs spēks, uzlabotas ražošanas iekārtas, nevainojami noteikšanas līdzekļi un augstas kvalitātes talantu grupa{0}. Mēs ražojam plašu produktu klāstu ar pilnām specifikācijām.
Plaši apkalpot lietotājus
To plaši izmanto ogļu, kalnrūpniecības, naftas, ķīmiskajā rūpniecībā. tekstilrūpniecībā, pilsētu būvniecībā, papīra ražošanā, metalurģijā, lauksaimniecības un apūdeņošanas un citās nozarēs.
Pilnīga kvalitātes vadības sistēma
Uzņēmums turpina virzīties uz priekšu, ievieš jauninājumus un attīstās, ir izveidojis pilnu kvalitātes vadības sistēmas komplektu ilgtermiņa
Spēcīga ražošanas jauda
Šobrīd uzņēmums ražo 26 sērijas, 280 šķirnes un vairāk nekā 900 specifikācijas sūkņu produktus.
Sertifikāti

ISO produktu sertifikācija

ISO produktu sertifikācija

ISO produktu sertifikācija

CE produktu sertifikācija

EAC produktu sertifikācija

Pārbaudīts piegādātājs
FAQ
J: KĀDS IR TAVS MOQ?
J: KĀDA IR PRODUKTA CENA?
J: KĀDI IR JŪSU MAKSĀJUMA NOTEIKUMI?
J: KĀDI SERTIFIKĀTI JUMS IR?
J: KĀ IR GARANTIJA?
J: VAI VAR IZSTRĀDĀT OEM ZĪMOLU?
J: KĀDS IR PIEGĀDES LAIKS?
J: VAI JŪS ESAT RAŽOTNIECĪBAS VAI TIRDZNIECĪBAS UZŅĒMUMS?
J: KĀ NOMAINĀT DAĻAS?
J: KVALITĀTE UZTICAMA?
J: KĀ IEGĀDĀT MŪSU SŪKŅUS?
J: VAI MĒS VARAM APMEKLĒT RŪPNIECĪBU, LAI UZZINĀTU PAR RAŽOŠANAS PROCESU?
J: KURĀS VALSTĪS JUMS IR KLIENTI PASAULĒ?
Populāri tagi: Karstās eļļas cirkulācijas centrbēdzes sūknis, Ķīna Karstās eļļas cirkulācijas centrbēdzes sūkņu ražotāji
Produkta parametri
| Plūsmas ātrums (Q): | 5.5~1800m³/h |
| Galva (H): | 16~1400m |
| Spiediens: | 0,16 MPa ~ 14 MPa (1,6 bāri ~ 140 bāri) |
| Jauda: | Atbilstoši šķidruma viskozitātei un īpatnējam svaram. |
| Šķidruma temperatūra: | -80 grādi ~ 450 grādi (-112 grādi F ~ 842 grādi F) |
| Materiāls: | Lietais tērauds/nerūsējošais tērauds/karstumizturīgs tērauds utt |
| Piemērošanas joma: | izmanto zemas{0}}temperatūras vai augstas{1}}temperatūras šķidrumu, neitrālu vai kodīgu šķidrumu, tīru vai cietu daļiņu saturošu šķidrumu, šķidrumu, kas nedrīkst būt piesārņoti utt., pārvadāšanai. Piemērots ķīmiskajai rūpniecībai, naftas pārstrādei, papīra ražošanai, cukura rafinēšanai, pārtikai, farmācijai, sintēzes šķiedras un citām nozarēm. |
Nosūtīt pieprasījumu













