Augstas plūsmas ķīmiskais sūknis
Galva: 8-140m
Kalibrs: mazāks vai vienāds ar 300 mm
Jauda: izvēlēta, pamatojoties uz šķidruma viskozitāti un īpatnējo svaru
Vidēja temperatūra: -20 grādi ~260 grādi (temperatūra tiks norādīta)
Materiāls: lietie tērauds / nerūsējošais tērauds utt
Apraksts
Tehniskie parametri
Augstas plūsmas ķīmiskais sūknis

Augstas plūsmas ķīmiskais sūknis ir moderns rūpniecisks risinājums, kas ir izstrādāts, lai atbilstu rūpniecisko lietojumu stingrajām prasībām. Ar savu izturīgo struktūru un korozijizturīgiem materiāliem tas nodrošina ātru un efektīvu dažādu ķīmisko vielu pārnesi. Tas var efektīvi apstrādāt dažādus šķidrumus no kodīgām ķīmiskām vielām līdz viskozām vielām, nodrošinot izturību un kalpošanas laiku pat skarbā ķīmiskā vidē.
Produkta parametrs
| Pielāgots atbalsts | OEM, ODM, OBM |
| Barošanas avots | Elektriskā |
| Zīmola nosaukums | HNYB |
| Struktūra | Elektriskais ūdens sūknis |
| Pieteikums | Rūpnieciskie katli, rūpnieciskie komunālie pakalpojumi, apūdeņošana un lauksaimniecība, kalnrūpniecība, neapstrādāta ūdens ņemšana |
| Izcelsmes vieta | Henana, Ķīna |
| Jauda | Izvēlēts, pamatojoties uz šķidruma viskozitāti un īpatnējo svaru |
| Izejas izmērs | Mazāks vai vienāds ar 300 mm |
| Plūsma | 1.6-1200m³/ H |
| Galva | 8-140m |
| Materiāls | Čuguns/nerūsējošais tērauds utt. |
Produktu video
Produkta īpašības
Augstas plūsmas ķīmisko vielu sūkņiem ir izturīga konstrukcija, izturība un lielisks plūsmas ātrums. Izstrādāti no korozijizturīgiem materiāliem un izturīgas konstrukcijas, sūkņi nodrošina ilgu kalpošanas laiku un uzticamību pat vissarežģītākajās vidēs. To novatoriskais dizains izmanto vismodernākās tehnoloģijas precīzai kontrolei, saglabājot precizitāti un efektivitāti ķīmisko vielu apstrādes laikā. Tie efektīvi tiek galā ar plašu šķidrumu klāstu, sākot no kodīgām ķīmiskām vielām līdz viskoziem materiāliem.
01
Augsta efektivitāte un enerģijas taupīšana
Ievērojot specializēto ražošanu, mums ir unikālas metodes produktu modeļu izvēlei, veidņu izgatavošanai un hidraulisko komponentu liešanas procesam.
02
Uzlabotas procesu iekārtas
Lai nodrošinātu produktu montāžas veiktspēju, mūsu uzņēmums no ārzemēm importēja modernu detaļu tīrīšanas aprīkojumu, un katra daļa tika rūpīgi deanizēta pirms galīgās montāžas.
03
Unikāla struktūra
Uzstādiet O-veida blīvgredzenu uz līdzsvara gredzena un sūkņa savienojuma virsmas, lai novērstu augstspiediena ūdens iekļūšanu līdzsvara kamerā, samazinātu līdzsvara plāksnes nodilumu un pagarinātu izstrādājuma kalpošanas laiku.
04
Saprātīga materiālu izvēle
Līdzsvara plāksnes un līdzsvara gredzena materiāls var būt izgatavots no pārklājuma karbīda, leģēta tērauda vai QT600Mn, leģēta kaļamā čuguna atbilstoši dažādām lietotāju vajadzībām.
Uzņēmuma priekšrocības
30 gadu daudzpakāpju sūkņu ražotāja pētniecība un attīstība
Skaņas ražošanas process
Uzņēmumam ir spēcīga izturība, uzlabotas ražošanas iekārtas, perfekti noteikšanas līdzekļi un augstas kvalitātes talantu grupa. Mēs ražojam plašu produktu klāstu ar pilnām specifikācijām.
Plaši apkalpot lietotājus
To plaši izmanto ogļu, kalnrūpniecības, naftas, ķīmiskajā rūpniecībā. tekstilrūpniecībā, pilsētu būvniecībā, papīra ražošanā, metalurģijā, lauksaimniecības un apūdeņošanas un citās nozarēs.
Pilnīga kvalitātes vadības sistēma
Uzņēmums turpina virzīties uz priekšu. ievieš jauninājumus un attīstās, ilgtermiņa praksē ir izveidojis pilnu kvalitātes vadības sistēmas komplektu un ir aprīkots ar tehniski kompetentu uzstādīšanas nodošanas ekspluatācijā un pēcpārdošanas servisa komandu, lai atvieglotu jūsu rūpes.
Spēcīga ražošanas jauda
Šobrīd uzņēmums ražo 26 sērijas, 280 šķirnes un vairāk nekā 900 specifikācijas sūkņu produktus.
Sertifikāti
Izveidojiet visaptverošu risinājumu efektīvai cilvēku zādzību pārvaldībai

produktu sertifikācija

produktu sertifikācija

produktu sertifikācija

Pārbaudīts piegādātājs

Pārbaudīts piegādātājs

Pārbaudīts piegādātājs
FAQ
J: KĀDS IR TAVS MOQ?
J: KĀDA IR PRODUKTA CENA?
J: KĀDI IR JŪSU MAKSĀJUMA NOTEIKUMI?
J: KĀDI SERTIFIKĀTI JUMS IR?
J: KĀ IR GARANTIJA?
J: VAI VAR IZSTRĀDĀT OEM ZĪMOLU?
J: KĀDS IR PIEGĀDES LAIKS?
J: VAI JŪS ESAT RAŽOTNIECĪBAS VAI TIRDZNIECĪBAS UZŅĒMUMS?
J: KĀ NOMAINĀT DAĻAS?
J: KVALITĀTE UZTICAMA?
J: KĀ IEGĀDĀT MŪSU SŪKŅUS?
J: VAI MĒS VARAM APMEKLĒT RŪPNIECĪBU, LAI UZZINĀTU PAR RAŽOŠANAS PROCESU?
J: KURĀS VALSTĪS JUMS IR KLIENTI PASAULĒ?
Populāri tagi: augstas plūsmas ķīmiskais sūknis, Ķīnas augstas plūsmas ķīmisko sūkņu ražotāji
Produkta parametri
| Plūsmas ātrums (Q): | 1.6-1200m ³/ H |
| Galva: | 8-140m |
| Kalibrs: | Mazāks vai vienāds ar 300 mm |
| Jauda: | izvēlēts, pamatojoties uz šķidruma viskozitāti un īpatnējo svaru |
| Vidēja temperatūra: | -20 grādi ~260 grādi (temperatūra tiks norādīta) |
| Materiāls: | Lietais tērauds/nerūsējošais tērauds utt |
| Pielietojums: | Izmanto zemas temperatūras vai karstu šķidrumu, neitrālu vai kodīgu šķidrumu, tīru vai cietu daļiņu pārvadāšanai. Īpaši piemērots ķīmijas un naftas ķīmijas rūpniecībai, rafinēšanas rūpnīcām, papīra rūpnīcām un celulozes rūpniecībai, graudu rūpniecībai. |
Nosūtīt pieprasījumu












